לא נגענו

 

אסנת קינן – מטפלת ברפואה סינית קלאסית

אסנת קינן

 

מעיין היקרה,

ברצוני להגיד תודה על כל הזמן, ההשקעה, ההקשבה וההבנה שהענקת לי ולעסק הקטן שלי. לאורך העבודה איתך גיליתי גרפיקאית מוכשרת ויצירתית אשר הפכה את המחשבות שלי לחומר כתוב ולתמונה גראפית מרהיבה!  העבודה איתך הייתה נעימה, קלה ומדויקת הן מהחשיבה הראשונית ועד להגעה לדפוס, תמיד מסתכלת על הפרטים הקטנים, שואלת את השאלות הנכונות, ממציאה סלוגנים מפתיעים, הכול עם חיוך ואהבה ענקית למקצוע ולדרך. העסק שלי גדל והולך מיום ליום ואני בטוחה שרבות בזכותך! המשיכי בדרכך המיוחדת להפוך רעיון למציאות גראפית מודפסת ואינטרנטית.

 

——————————————————————————

אביטל יצחקי – חלום של גן

IMG_4750

חיפשנו אשת מקצוע שתעזור לנו למתג את הגן החדש שלנו באינטרנט. היה חשוב לנו להיקשר עם אחת שתדע להוציע לביצוע את החום והאהבה שאנחנו מעניקים ללקוחותיניו הקטנים. לאחר מספר המלצות מחברים בתחומים שונים פנינו למעיין וגילינו שהיא בידיוק מה שחיפשנו ! יחד בנינו את המיתוג של הגן מרמת הלוגו היחודי עיצוב דף האינטרנט ואפילו עיצוב המתנות לחגים וימי ההולדת בגן. עד מהרה גילינו שנוכל לסמוך על מעיין בכול נושא מיתוג הגן והחלטנו לבחור בחבילה ״אישית צמודה״ בה אנו מקבלים ברכות ופירסומים מותאמים אישית לשליחה מיידית, מדי פעם כשאנחנו צריכים פרסום המותאם אישית לצרכים העיסקיים של הגן המענה תמיד מהיר, מקצועי וקולע.
כמובן שהתגובות לא איחרו להגיע והורים חדשים וותיקים כאחד אהבו לקבל את ברכות החג השונות מהגן הישר לתיבת המייל שלהם דבר אשר חיזק את הקשר העיסקי איתם ועם השכונה כולה בצורה מצויינת.

——————————————————————————

השאר תגובה